Firma FCC poszukuje osób na stanowiska:
1. Kelnerka / ekspedientka
OPIS STANOWISKA:


Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za ekspedycję potraw, napojów w reastauracji jak również za utrzymanie odpowiednich stosunków z klientami

WYMAGANIA:Wykształcenie średnie, wiek 18 - 23 lata, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość języka obcego będzie atutem, prawo jazdy mile widziane, wysoka kultura osobista, wyjątkowe zdolności interpersonalne.

2. Kucharz / piekarz
OPIS STANOWISKA:


Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie potraw według ściśle określonego menu jak również ekspedycję produktów serwowanych w restauracji.

WYMAGANIA:Wykształcenie średnie (preferowane techniczne), wiek 19 - 25 lat, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, prawo jazdy, wysoka kultura osobista, wyjątkowe zdolności interpersonalne.

CV (z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133, poz.883)) oraz listy motywacyjne z zaznaczeniem którego stanowiska zgłoszenie dotyczy prosimy kierować na adres mailowy: info@fcc.pl. Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane oferty.